Liceul Teoretic Emil Racovita, Baia Mare

Cu ei ne mandrim. Liceul teoretic Emil Racoviţă Știm azi ce contează mâine! Să oferim servicii de instruire și educaţie la un standard de calitate superior, compatibil pentru dezvoltare intelectuală, socială și profesională a elevilor. Scopul 1 Consolidarea pregătirii școlare și sporirea creativității la elevi. Scopul 2 Crearea unui climat de siguranță fizică și afectivă pentru elevi. Scopul 3 Dezvoltarea parteneriatelor în beneficiul fiecărui elev în parte. Imnul Liceului Teoretic Emil Racoviță.

OVERVIEW

This web page liceulracovita.ro currently has a traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have probed seventeen pages inside the site liceulracovita.ro and found twenty websites referring to liceulracovita.ro. We were able to note one social networking sites retained by this website.

LICEULRACOVITA.RO RANKINGS

This web page liceulracovita.ro has seen a alternation amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for liceulracovita.ro

Traffic ranking (by month) for liceulracovita.ro

Traffic ranking by day of the week for liceulracovita.ro

Think Stray!

The number of strays on the streets and of those being euthanized could be reduced dramatically if more people adopted pets instead of buying them. By adopting a homeless animal and having it spayed or neutered, you will contribute to solving the pet overpopulation problem. Cases that need the extra medical care and attention. Wednesday, April 4, 2012.

WHAT DOES LICEULRACOVITA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceulracovita.ro Mobile Screenshot of liceulracovita.ro Tablet Screenshot of liceulracovita.ro

LICEULRACOVITA.RO HOST

Our web crawlers detected that the main page on liceulracovita.ro took nine hundred and nine milliseconds to stream. Our web crawlers could not detect a SSL certificate, so therefore our parsers consider this site not secure.
185.179.158.92

WEBSITE IMAGE

I caught that this website is weilding the LiteSpeed server.

Liceul Teoretic Emil Racovita, Baia Mare

DESCRIPTION

CONTENT

This web page liceulracovita.ro had the following on the site, "Liceul teoretic Emil Racoviţă Știm azi ce contează mâine! Să oferim servicii de instruire și educaţie la un standard de calitate superior, compatibil pentru dezvoltare intelectuală, socială și profesională a elevilor." Our analyzers saw that the website said " Scopul 1 Consolidarea pregătirii școlare și sporirea creativității la elevi." The Website also said " Scopul 2 Crearea unui climat de siguranță fizică și afectivă pentru elevi. Scopul 3 Dezvoltarea parteneriatelor în beneficiul fiecărui elev în parte. Imnul Liceului Teoretic Emil Racoviță." The website's header had Emil as the most important optimized keyword. It is followed by Racovita, Liceu, and Teoretic which isn't as ranked as highly as Emil. The next words liceulracovita.ro used was Baia. Bare was included but could not be viewed by web engines.

VIEW SUBSEQUENT WEBSITES

Liceul Tehnologic Râșnov Împreună pregătim viitorul!

ORAR valabil din data de 22. Conform calendarului aprobat prin ordin de ministru. Proba la Limba si lit.

Liceul Teoretic Stephan Ludwig Roth

Tabel - ore la dispozitia parintilor. Cea mai veche matricolă a şcolii începea cu anul 1604. În anul 1762 au fost adoptate un nou regulament şcolar şi un nou .

Liceul IOAN SLAVICI Timisoara

Marți, 6 mai 2008. Luni, 31 martie 2008. Cum caracterizati sistemul de invatamant din Liceul Ioan Slavici fata de celelate licee din urbe? FUNDAŢIA pentru cultură şi învăţământ. ROMÂNIA, Timişoara, Cod 300587, Str. Aurel Păunescu Podeanu, nr.

Liceul teoretic Ştefan Odobleja Bucureşti

Personal didactic auxiliar şi nedidactic.

Liceul Miron Cristea Subcetate

Joi, 22 noiembrie 2012. Marți, 20 noiembrie curent, în cadrul. Festivalului Naţional al Şanselor Tale, ediţia a XIII-a. Mediul social mai sigur pentru o educație performantă. 8222; Şansă pentru educaţia performantă a tinerilor prin solidaritatea între generaţii. 8222; Ctitori de neam.